13 toodet

Akutööriistad on populaarsed, kuna need on mugavad ja praktilised. Akutööriista valimisel on oluline arvestada mitme teguri, sealhulgas tööriista võimsus, aku tüüp, aku tööiga ja lisafunktsioonid.

Tööriista võimsus

Akutööriista võimsus mõõdetakse voltides. Mida suurem on pinge, seda võimsam on tööriist. Võimsuse osas on oluline arvestada sellega, millist tööd te tööriistaga tegema hakkate. Kui te plaanite teha raskeid töid, siis vajate võimsamat tööriista.

Aku tüüp

Akutööriistade akud on valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas liitiumioonist, liitiumpolümeerist ja nikkel-metallhüdriidist. Liitiumioon- ja liitiumpolümeer-akud on vastupidavamad ja pakuvad pikemat tööiga kui nikkel-metallhüdriid-akud.

Aku tööiga

Aku tööiga mõõdetakse ampértundides. Mida suurem on ahjude arv, seda kauem tööriist töötab ühe laadimisega. Aku tööea osas on oluline arvestada sellega, kui kaua te tööriistaga töötama hakkate. Kui te plaanite teha pikki tööpäevi, siis vajate tööriista, millel on pikk aku tööiga.

Lisafunktsioonid

Akutööriistad võivad olla varustatud erinevate lisafunktsioonidega, mis võivad muuta nende kasutamise lihtsamaks ja mugavamaks. Nende funktsioonide hulka kuuluvad:

  • Kiire laadimine: Kiire laadimise funktsioon võimaldab teil tööriista kiiresti laadida.
  • Lihtne aku vahetamine: Lihtne aku vahetamise funktsioon muudab aku vahetamise lihtsamaks.
  • LED-valgus: LED-valgus muudab tööriista kasutamise pimedas lihtsamaks.

Akutööriista valimise sammud

Akutööriista valimisel järgige neid samme:

  1. Määrake, milliseid töid te tööriistaga tegema hakkate.
  2. Arvestage tööriista võimsusega.
  3. Kaalutage aku tüüpi, aku tööiga ja lisafunktsioone.