Me kõik teame seda tunnet, kui auto oli veel uus ja sissesõidutee värskelt valmis saanud. Kui aiamööbel oli esimest korda väljas ja aiamüürid veel samblavabad. Need hetked säravad eredalt meie mälestustes! Kuid siin tulebki appi survepesu – tolm, mustus ja kontrollimatult vohavad taimed ei pääse. Teie kodu sära on endiselt alles. Taastage see! Survepesuri abiga võitlete mustuse vastu tõelise jõuga – ja samas naudite kogu protsessi. Muutke räpane töö tõeliseks naudinguks.

Kõige esimese asjana peaksid otsustama, kas sul on vaja suurt ja võimast survepesurit või piisaks ka väiksemast ja nõrgemast. Väiksema survega pesur on tavaliselt sobiv igapäevaste ülesannete jaoks, kuid võimsamad survepesurid on kasulikud siis, kui pead puhastama raskesti pestavaid plekke nagu näiteks rasvaplekke.

Peamine erinevus survepesurite puhul on surve rõhutase. Tavaliste pesurite rõhk jääb 100 ja 150 baari vahele ning enamus võimsamad seadmed suudavad toota kuni 200-baarist rõhku.

Kui sul on plaanis võtta survepesur kasutusele näiteks väiksemate ülesannete jaoks, nagu ratta, aiatööriistade, tee, aiamööbli, auto või basseini puhastamiseks, on piisava võimsusega survepesu kuni 150 baari. Kui sul on plaanis teha midagi tõsisemat – näiteks majaseinte pesemine, suure sõiduki või suurema pinna pesemine – soovitame valida pesuri, mille veerõhu minimaalne tasand on 160 baari ning samuti võiks survepesur olla pikema voolikuga, kuna nii on pesemine käepärasem ja lihtsam.