fbpx
  • +372 655 1001 (E-R 9-17)
  • info@gartenhaus.ee
  • Liitu GartenHaus'i uudiskirjaga ning saadame sulle personaalse 5% sooduskoodi!
  • et

Lisagarantii

Garantii

Gartenhausist ostetud toodetele tasuta 5-aastane garantii!
Gartenhaus annab 3 aastat lisaks müüja seadusjärgsele 2-aastasele perioodile. Garantii kehtib ainult eraisiku ostu puhul ja erakasutuses olevatele seadmetele.
5-aastane garantii kehtib ostudele alates 05.05.2023.
Garantii kehtib ainult eraisiku ostu puhul ja erakasutuses olevatele seadmetele.
Garantii lõppeb 5 aastat pärast toote üleandmist kliendile.

Garantii kehtivus ja garantiinõude esitamine

Garantii hakkab kehtima alates seadme ostjale üleandmisest ning kehtib ainult nende puuduste puhul, mille põhjuseks on tootjapoolsed materjali- ja valmistusvead. Garantii kehtivuse aluseks on, et klient on seadistanud ja kasutanud seadet vastavalt kasutusjuhisele ning teinud seda heaperemehelikult ja sihtotstarbeliselt.
Garantiinõude esitamise soovil tuleb kliendil pöörduda Gartenhausi klienditeeninduse poole. info@gartenhaus.ee ja telefonilt +372 655 1001 (E-R 9-17)
Klienditeenindus annab edasise juhised kuidas seade toimetatakse Gartenhausi ülevaatamiseks.

Garantiitööde teostamine ja hüvitamine

Garantii alusel parandatakse garantiiaja jooksul avastatud ja garantii alla kuuluv viga tootja või müüja poolt volitatud hooldusettevõttes mõistliku aja jooksul ja tasuta. Juhul kui garantiiremondi käigus ilmneb, et seadmes viga ei ole või avastatakse selline viga, mille parandamine ei kuulu garantii alla, on müüjal õigus nõuda kliendilt mõistlikku kompensatsiooni.
Hooldusaja kestus on määratud maaletooja või tootja poolt. Üldjuhul sõltub mõistlik aeg garantiitöö olemusest ning see võib varieeruda paarist päevast kuni ühe kuuni.
Gartenhaus jätab endale õiguse otsustada, kas toode remonditakse, vahetatakse välja sama toote vastu või kompenseeritakse kliendile ostuhind.