32 toodet

Kuidas valida muruniidukit oma aiale ja vajadustele

Muru niitmine on aiatöö, mis nõuab sobivat muruniidukit. Muruniidukeid on erinevaid ja igaühel on omad head ja vead. Muruniidukit ei tohiks osta mõtlemata oma aiale ja vajadustele. Parim muruniiduk on see, mis sobib sinu eelarvele, aia suurusele ja vajadustele. Siin on mõned näpunäited.

Väikese eelarve ja aia korral sobib mehaaniline muruniiduk. See on odav, kerge ja lihtne. See ei vaja kütust ja on keskkonnasõbralik. Kui mehaanilisest ei piisa, on juhtmega elektriniiduk odavam valik. See on ka keskkonnasõbralik ja vajab vähe hooldust. Aga juhe võib olla liiga lühike või segada niitmist. Akuga elektriniidukil seda probleemi pole, aga aku võib olla kallis.

Suurema aia puhul soovitame valida bensiinimootoriga muruniiduk. See on võimas ja saab hakkama igasuguse muruga. Aga see vajab rohkem hooldust teeb ka rohkem lärmi. Väga suure aia puhul on parem murutraktor. See niidab kiiresti ja ühtlaselt, aga see on üsna kallis ja vajab ruumi ja turvalisust.

Kui soovid muruniitmise asemel tegeleda millegi muuga, siis vali robotmuruniiduk. See niidab ise muru ja saad teha mida tahad. See töötab akudega ja on vaikne. Aga see on kallis ja pead seda varguse eest kaitsma.

% SOODUSPAKKUMISED