fbpx
 • +372 655 1001 (E-R 9-17)
 • info@gartenhaus.ee
 • Liitu GartenHaus'i uudiskirjaga ning saadame sulle personaalse 5% sooduskoodi!
 • et
LaosTasuta transport Tarne järgmisel tööpäeval

GrillSymbol söegrill Chef

790.00

 

 • Mõõdud: 112 x 35 x 105 cm (laius sügavus kõrgus)
 • Kaal: 39 kg
 • Küpsetusala: 71 x 34 cm
 • Kõrgus: küpsetusresti tasapind 90 cm, koos kaanega 105 cm.
 • Küpsetusresti mõõdud 50 x 33 cm (tootekood ZZG, XL versioonil komplektis on 2 grillresti)
 • Küpsetusrest on valmistatud 5 mm kuumvaltsterasest (ühe resti kaal 5,3 kg)
 • Küpsetusresti mahutavus: 1,5-2,5 kg liha või grillvorste
 • Grillimiseks kasuta sütt või briketti
 • Jalad on roostevabast terasest ning eemaldatavad liblikpoltidega
 • Jalgadel on liigendiga tallad, mis toetuvad täispinnaga maha ning lisavad stabiilsust
 • Grilli põhjas on ventilatsioonirest, mis tagab hea õhuvahetuse
 • Ventilatsiooniklapid on nii grilli põhjas kui kaanel, nende abil saab õhuvahetust reguleerida
 • Grillil on väline termomeeter skaalas 0-250 C
 • Grilli kaas ja külgpaneelid on valmistatud roostevabast terasest
 • Alumine riiul on valmistatud 2 mm Cor-Ten terasest

 

NB!

 • Kuigi suurte vihmade ajal võib kaane ja grilli kesta vahelisest mikropraost imbuda grilli sisemusse veidi vett, siis ei juhtu sellest midagi – üleliigne vesi jookseb grilli põhjas olevast õhutusavast välja ega riku materjali.
 • Grillimise ja kuumuse mõjul muutub grilli korpuse Cor-Ten teras veidi tumedamaks, kui tootefotodel.

NB! Cor-Ten terasest tooted tarnitakse töötlemata pinnaga. Uhiuuena on Cor-Ten teras halli värvi nagu tavapärane kuumvaltsitud teras. Vanandamisjuhise leiad KKK alt.

Kuumakse alates 24.28 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Maksa kolmes osas: 263.34 €, 263.34 €, 263.32 €.
Maksa alles 25.05.2024

Chef söegrillid on kooslus vanast klassikast ja tänapäevastest materjalidest. Vana ja klassikaline kuju, praktilised detailid ning modernsed materjalid, valmistatud käsitööna.

Ka materjali on kasutatud nii nagu vanal heal ajal ning selle arvelt kokku ei ole hoitud! Grilli korpus on valmistatud 3 mm Cor-Ten terasest, mis hoiab temperatuuri grillimise ajal stabiilsena. Veelgi ägedam on aga 5 mm terasest valmistatud grillrest. Ikka selleks, et grillimise tulemus parim saaks!

Grilli korpuse punakaspruun värv on sobitatud roostevabast terasest detailidega, mille tulemusena ei ole tegemist vaid lihtsalt väga hea grilliga, vaid grilliga, mis oma efektse välimusega teiste omasuguste seas kindlalt eristub.

Cor-Ten ja roostevaba teras on materjalidena ilmastikukindlad – Chef grill ootab Sind 365 päeva aastas ka lageda taeva all ja iga ilmaga.

Kaubamärk

GrillSymbol

Mõõdud

112 x 35 x 105 cm (laius sügavus kõrgus)

Kaal

39 kg

Küpsetusala

71 x 34 cm

Kõrgus

küpsetusresti tasapind 90 cm, koos kaanega 105 cm.

Küpsetusresti mõõdud

50 x 33 cm (tootekood ZZG, XL versioonil komplektis on 2 grillresti)

Küpsetusrest

on valmistatud 5 mm kuumvaltsterasest (ühe resti kaal 5,3 kg)

Küpsetusresti mahutavus

1,5-2,5 kg liha või grillvorste

Ühtegi tagasisidet ei ole veel antud.

GrillSymbol söegrill Chef

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ning Google Privaatsuspoliitika ja Tingimused kohalduvad.

Mis on ilmastikukindel teras?

Ilmastikukindlad terased on Cor-Ten ja S355JOWP Mõlemad on ülitugevad ehitusterased, millel on erakordne ilmastikukindlus. Terase keemiline koostis võimaldab tekitada paatinakihi, mis katab toote, ilma et terase mehaanilised omadused muutuksid. Selline looduslik roostekiht mitte ainult ei kaitse terastooteid ilmastiku eest, vaid pakub ka ainulaadset pilkupüüdvat viimistlust. Tänu oma pikaealisusele on ilmastikukindel teras keskkonnasõbralikum kui tavapärane teras. Ilmastikukindlast terasest tooted võivad olla väljas aastaringselt.

Kuidas toimida?

Uhiuuena on Cor-Ten ja S355JOWP halli värvi nagu tavapärane süsinikteras. Ilmastiku mõjul muutub see algselt punakaspruuniks ning muutub aja jooksul veelgi tumedamaks. Punakaspruun paatina on roostele sarnanev looduslik kaitsekiht, mis hoiab ära edasise korrosiooni ja pikendab toote eluiga. Kui ilmastukindel teras saab niiskust, muutub see roostekihi võrra paksemaks, erinevalt tavalisest süsinikterasest, mida rooste teeb õhemaks.

Toote lahtipakendamine: tooted tuleb liigniiskuse vältimiseks kohe pärast kättesaamist lahti pakkida, et võimalik pakendisse kogunenud niiskus kuivaks ning sellest ei tekiks ebaühtlast roostetamist.

Pinna vanandamine: roostetamise tavaprotsess või kiirversioon.

Tavaprotsess

jätke ilmastukindlast terasest valmistatud toode õue, vihm ja niiskus tekitavad paatinakihi ehk rooste. Metallpinnad on eelnevalt lahustiga puhastatud – see tähendab, et pind on rooste tekkeks valmis. Olenevalt tingimustest ilmub esmane rooste 1-3 nädala pärast. Cor-Ten terase loomulik roostetamise protsess kestab olenevalt ilmastikutingimustest ja asukoha kliimast umbes 3-5 kuud. Protsessi kiirendamiseks võib toodet veega pritsida.

Kiirprotsess

(NB! Ainult omal vastutusel) tähendab soolalahuse pihustamist metallpindadele. Seda tuleb korrata 5-6 korda. Suspensioon peab olema lahja, umbes 1 teelusikatäis soola ühe liitri vee kohta. Lahustage sool soojas vees ja pihustage metallpindadele. Muud töötlust ei ole vaja, vihm peseb soola aja jooksul ära. Töödeldav toode ei tohi peale soolveega pihustamist jääda kuivadesse tingimustesse nagu siseruum või katusealune, vaid peab saama korduvalt loputatud kas vihma või vihmutamise teel.

Ilmastukindel teras ja määrdumine

roostekihi moodustumisel eritab toode esimesel aastal roostet. Kui asetate toote puitterrassile, võivad tekkida toote all olevale pinnale plekid. Mõned kivisordid imavad plekid endasse ning rooste võib anda kividele pruuni värvuse, mille eemaldamine võib olla keeruline. Pärast esimest aastat on ilmastukindel teras oma roostekihi saavutanud ning määrib väga vähe. Tootja ei vastuta toote materjali eripärast tingitud iseärasuste (nt võimalikud roosteplekid) likvideerimise eest. Määrdumise minimaliseerimiseks toetuvad põhjaga lillepotid- ja konteinerid sõltuvalt mudelist M6-M10 poltide peadele kõrgusega 6-10 mm. Selline lahendus tekitab õhuvahe toote ja (sileda) aluspinna vahel, pikendades toote eluiga ning säästes aluspinda.

Kui soovite GrillSymboli või Petteri Wiimaa tooteid sisetingimustes kasutada või roostetamisprotsessi pidurdada

siis selleks on soovitatav kasutada roosteõli Owatrol 732SK. Owatrol muudab roostes pinnad veidi tumedamaks ning annab kerge läike.

Lillepotid ja istutuskastid, milles on aastaringselt muld

drenaaziks soovitame põhja panna ca 10 cm paksune ⌀10-20 mm kergkruusa kiht. Tootja ei soovita paigaldada lillepotte otse mulla või muru peale, sest liigne niiskus ning otsekontakt aluspinnaga võib tekitada ebaühtlast roostekihti.