fbpx
  • +372 655 1001 (E-R 9-17)
  • info@gartenhaus.ee
  • Liitu GartenHaus'i uudiskirjaga ning saadame sulle personaalse 5% sooduskoodi!
  • et

Mootorsae esmakordne käivitamine ja ohutusnõuanded

Enne 2-taktilise mootorsae kasutamist on oluline järgida järgmisi aspekte:

1. Ohutusvarustus: Veenduge, et teil oleksid kaitseprillid, kõrvaklapid, kindad ja sobivad töösaapad. Kaitseprillid kaitsevad silmi lenduvate osakeste eest, kõrvaklapid kaitsevad kuulmist müra eest ning kindad ja töösaapad pakuvad kaitset vigastuste eest.

2. Mootorsae kontroll: Veenduge, et mootorsae kett oleks korralikult pingutatud ja terav. Kontrollige ka, kas kütuse- ja õlitasemed on piisavad ning kas kõik osad on korralikult kinnitatud.

3. Kütuse segu: Segage kütus ja õli vastavalt mootorsae tootja juhistele. Veenduge, et segu oleks õiges vahekorras, et tagada mootorsae korrektne töö.

4. Tööala ettevalmistus: Enne mootorsae kasutamist veenduge, et tööala oleks puhas ja korralikult valmistatud. Eemaldage võimalikud takistused, nagu oksad või kivid, mis võivad segada tööd.

5. Ohutuskaugus: Hoidke alati ohutuskaugust teistest inimestest ja objektidest, et vältida võimalikke vigastusi või kahjustusi.

6. Kasutusjuhendi lugemine: Enne mootorsae kasutamist lugege kindlasti läbi kasutusjuhend, et olla kursis kõigi ohutusnõuete ja kasutamisjuhistega.

Need on mõned olulised aspektid, mida tuleks enne 2-taktilise mootorsae kasutamist silmas pidada. On oluline järgida ohutusnõudeid ja olla kursis seadme kasutamise juhistega, et tagada turvaline ja efektiivne töö.