fbpx
  • +372 655 1001 (E-R 9-17)
  • info@gartenhaus.ee
  • Liitu GartenHaus'i uudiskirjaga ning saadame sulle personaalse 5% sooduskoodi!
  • et

Kõik, mida peate teadma pergola ostmistest.

KAASAEGSED PERGOLAD.

Varikatus
varikatus halli värvi

Aitame teha Teil oma kodu ja aia jaoks parima otsuse.

MIS ON PERGOLA EELISED?

STIILNE AIAFUNKTSIOON.

ILMASTIKUKINDLUS JA VASTUPIDAVUS

LIHTNE HOOLDUS

Sky Pergola varikatus nõuab minimaalset hooldust. Kattematerjali saab vajadusel puhastada veega või pesuvahendiga ning raami tuleb aeg-ajalt kontrollida, et tagada selle tugevus ja stabiilsus.

INVESTEERING AEDA

Sky Pergola varikatus on suurepärane investeering oma kinnisvarasse. Lisaks esteetilisele ja funktsionaalsele väärtusele võib see suurendada ka kinnisvara üldist väärtust, kuna muudab õueala atraktiivsemaks ja rohkem kasutatavamaks.

KUHU OMA PERGOLA PAIGALDADA?

Pergola parimal viisil kasutamiseks on peamine eesmärk leida õige asukoht.

Kui teie peamiseks murekohaks on päike, valige koht, mis on sihitud keskpäeva või hilise pärastlõuna päikese poole, mis on siis, kui varju on kõige rohkem vaja. Samuti saate asetada pergola, et see toimiks tuuletõkkena. Veenduge, et teie aia uus lisand ei varjaks ilusat vaadet

Kui plaanite oma varikatust kasutada laiendatud söögitoana, on otstarbekas paigutada see maksimaalse mugavuse huvides maja lähedusse köögi või söögitoa lähedusse.

KUIDAS VALIDA ÕIGE SUURUSEGA PERGOLA?

Pergola suuruse valimisel võtke arvesse oma kodu suurust ja mõõtmeid ning vastavaid konstruktsioone.

Mõõtke ala hoolikalt, et veenduda, et see annab teie vajadustele piisavalt ruumi, ja võtke pergola tellimuse jaoks täpsed mõõdud – pikkus, laius, kõrgus ja pindala suurus. 

MILLIST MATERJALI VALIDA?

Alumiinium on kõigi Sky Pergola varikatuste materjal. Kuigi esialgne kulutus võib olla suurem kui muude materjalide puhul, on välimuse ja jõudluse osas tasuvus ületamatu. Meie karastatud alumiiniumist pergolad on pulbervärvitud erinevates värvides ja kasutatud UV-kaitsega värvi tuhmumise eest. Need on täielikult ilmastikukindlad, pakuvad head soojustakistust, nõuavad minimaalset hooldust ja neil on piiramatu kasutusiga. Tasuvus välimuse ja jõudluse osas on ületamatu, pakkudes suurepärast kvaliteeti õiglase hinnaga.

MILLISED KATUSE JA KATTE VARIANDID ON SAADAVAL?

Pakume Teile ainult kvaliteetsemaid ja parimaid lahendusi.

Meie lamellidega varikatustel on avatavad katuseluugid, millel on lihtne avamis-/sulgemismehhanism, mis loob täiesti ilmastikukindla ruumi lihtsalt käepideme pööramisega. Igasugune vihmavesi juhitakse sujuvalt välja spetsiaalselt projekteeritud kanalite kaudu jalgade sees asuvas rennis.

Saadaval on ka küljekardinad. Suurema vastupidavuse ja teie mugavuse tagamiseks on kõigis meie esmaklassilistes rulookardinatel kasutatud kvaliteetseid ilmastikukindlaid materjale, mis on valmistatud Textilene’ist, PVC-ga kaetud  polüesterist, mis on valmistatud mitte venivast kangast, mis on ülimalt kvaliteetsed oma tugevuse poolest, peale selle ka hallitusekindlad ja temperatuuristabiiliseerivad.

KUI LIHTNE ON PERGOLA PAIGALDAMINE?

Oleme koostanud hea paigaldusjuhendi, et saaksite selle ise hõlpsasti kokku panna. Soovitame pergola paigaldamiseks kindlasti kaasata 2 inimest. Kui te ei soovi/ei saa pergolat ise kokku panna, soovitame pöörduda lähima meistri poole. Pakume ka enda poolt paigaldust, sellsk võta julgelt meiega ühendust info@gartenhaus.ee

Kokkuvõttes võib öelda, et Sky Pergola on parim varikatus, mida soetada, kui otsid oma õuealale stiilset, funktsionaalset ja vastupidavat varikatust. See pakub mitmekülgseid kasutusvõimalusi, kaitset ilmastikutingimuste eest ning lisab atraktiivsust ja väärtust sinu kinnisvarale. Olles kvaliteetne ja pikaajaline lahendus, võid kindel olla, et Sky Pergola toob sulle ja su perele aastaid naudingut ja mugavust õues viibimist.